Ürün Arayın:

ÜRÜN GRUPLARI


Frese Hakkında

1944 yılından bu yana, Frese, yaklaşık 30 ülkede faaliyet göstermekte olan, dinamik balans vanası ve teknik servisinde uzmanlaşmış distribütörlerince dünyanın dört bir yanını kapsayan bir dağıtım ağı kurmuştur. Bu ağ Yeni Zelanda’dan Avrupa’ya, Afrika’dan Orta Doğu ve Uzak Doğu’ya kadar uzanır.

Detay >
Eva Model Kombine Tip Balans Vanaları  >>  FRESE EVA Highflow

FRESE EVA Basic DN15

Frese EVA model vana ısıtma ve soğutma ünitelerinin balanslamasi için dizayn edilmiştir. Kolay on/off kontrolü sayesinde, bir çok uygulamaya müsait bir yapıdadır. Aynı zamanda dinamik balanslama prensibini de içerisinde barındırmaktadır. Frese EVA vana, uygun kontrol alaninda optimum debi akışını sağlar. Ayrıca debi akışı, sistemdeki basınç dalgalanmalarını absorbe ederek sağlanmaktadır. Kontrol alanı, otel odasinda yer alan 2 adet Fan Coil ünitesi veya bir spor merkezinde yer alan ısıtıcı olabilir.

Spesifikasyon

Vana sıcak dövme pirinçten imal edilmektedir. Vana, debi ayarını sağlayan kartuştan oluşmaktadır. Bunun en büyük avantajı, debi değişimi olduğu takdirde vana gövdesi boru hattından sökülmeden sadece kartuş degişimi yapılarak sağlanmasıdır. Kartuş, debinin otomatik olarak balanslamasını sağlar. Vana basınç sınıgı PN16 olaraktır. Vanaya monte edilebilen aktüatör, 0°C ve 50°C sıcaklık aralığında (ortam sicakligi) çalışmaktadır.

2D Çizim:
2D.rar Download
3D Çizim:
3D.rar Download


Download & Dökümanlar