Ürün Arayın:

ÜRÜN GRUPLARI


Frese Hakkında

1944 yılından bu yana, Frese, yaklaşık 30 ülkede faaliyet göstermekte olan, dinamik balans vanası ve teknik servisinde uzmanlaşmış distribütörlerince dünyanın dört bir yanını kapsayan bir dağıtım ağı kurmuştur. Bu ağ Yeni Zelanda’dan Avrupa’ya, Afrika’dan Orta Doğu ve Uzak Doğu’ya kadar uzanır.

Detay >
HABERLER
St. Petersburg - FRESE Semineri
17 Kasım'da FRESE ve WESER firması ile birlikte St. Petersburg’ta seminer düzenlenmiştir. Seminer Başlığı “FRESE Yenilikçi çözümler ve mühendislik sistemleri yolları" idi. Seminer "LenNIIProekt" te, en geniş Kuzeybatı Konut ve İnşaat Bilimsel Araştırma ve Tasarım Enstitüsünde yapıldı.

Seminerin amacı, mühendislere FRESE vanalarının kullanılmasının avantajlarını anlatmak, ısıtma ve soğutma sistemlerindeki dinamik balanslardaki son gelişmeleri aktarmaktı. FRESE ve WESER çalışanları seminer programının bilgilendirici, zengin ve çeşitli olması için ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Seminer, 45 kişiden fazla katılımcıyla gerçekleşti.

Katılımcılar seminerin işe yarar ve bilgilendirici olduğunu ,ısıtma sistemlerindeki kilit problemler için de etkileyici olduğunu belirtti.

Rusya St.Petersburg